2009-12-31

Paskutiniai metų potepiai sporto salėje ;)


Kai emocinis stabilumas jau ant linksmybių ribos ir nauji metai ne už kalnų Širvintų sporto salėje vis dar vyksta veiksmas. Atvažiavusios dvi svečių komandos iš Vilniaus, dvi Širvintų mergaičių ir dvi širvintiškių berniukų komandos susikovė dėl nuostabaus prizo - saldainių dėžutės ir mini turnyro čempionų vardo!

Pirmoji užduotis buvo sugalvoti komandos pavadinimą. Komandos buvo suskirstytos į pogrupius.
Rungtynės buvo įtemptos, ypač tarp merginų ir vaikinų! 5 - 6 vieta pasidalino Žuvėdros merginos, dėl 3 - 4 susikovė Širvintų merginos ir vaikinai (2 komandos), kuriame merginos laimėjo prieš vaikinus!O finalas pritrenkiantis - rungtynės baigėsi 1 taško skirtumu , kurį merginų komanda pelnė paskutiniąją sekundę. Daug emocijų, geros nuotaikos, azarto (o dar kai ir merginos ir vaikinai finalistai pasitikėjo savo jėgomis)


Galutinė komandų rikiuotė:

1. Inta (Sm1 merginos)
2.Jackos (sm1 vaikinai)
3.Bandzai (Sm2 merginos)
4.Ereliai (Sm2 vaikinai)
5.Akordas (Žuvėdros merginos)
6.Akordas2 (žuvėdros merginos)Buvo apdovanoti geriausieji komandų žaidėjai, geriausias turnyro vartininkas, puolėjas, gynėjas ir kiti ;}

Norime padėkoti treneriui M.Tarasovui, kad palaiko draugiškius ryšius su Širvintų sporto mokykla ir galime rengti tokius turnyrėlius!

Laimingų Naujųjų metų visiems ;)
Daugiau nuotraukų rasite čia

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą