2010-02-23

2010m. Lietuvos moterų uždarų patalpų riedulio čempionatas. B divizionas. Savame rate - pirmos!;)


Šį sekmadienį (vasario 21 d.) vyko Lietuvos moterų uždarų patalpų B diviziono čempionatas.

Po antrojo rato komandos yra šiose pozicijose:
„A“ pogrupis

1. Šiaulių „Lidvija“ 12 taškų

2. Vilniaus „Žuvėdra-VPU "Šviesa" 6 taškai
3. Kauno „Veršvai“ 0 taškų

„B“ pogrupis
1. Širvintų SM 9 taškai

2.Šiaulių „Klevo SM“ 9 taškai

3. Šiaulių „Šiauliai“ 3 taškus

Štai mūsų žaidėjų nuomonės apie rungtynes:

Ineta (ginėja): „į varžybas važiavome su mintimi, kad turime laimėti. Visa Mūsų komanda kovojo iki paskutinio atodūsio. Stengiausi taip pat kaip ir mano kolegės. Galvoje sukosi tik viens mintis „- Kaip nesuklysti aikštelėje ir kuo daugiau padėti komandai!“ Bet mano komanda buvo linksma ir palaikanti (nesvarbu, kad aikštelėje ir darydavau šiek tiek klaidų). Šiose varžybose dalyvavo 10 mūsų komandos mergimų ir visos jos yra draugiškos, bei labai linksmos. Po varžybu besiilsint spėdavome ir pajuokauti, ir įsiamžinti nuotraukose, kurias pamatysite.;)“

Miglė (puolėja): „varžybos buvo įdomios ir tuo pačiu reikalavo daug ištvermės ir sveikatos. Labai džiugino pergale su Šiauliu „Šiauliais“ , bet kitoms rungtynems pritrūko jėgų. Reikėjo įmuštį ta vieną pergalingą įvartį. Bet gerai, kad ir be jo esame pirmos.“

Jolanta (ginėja): „pirmosios rungtynės buvo daug lengvesnės, nei antrosios. Jos pareikalavo daugiau pastangų. Bet jų nepakako pasiekti visišką pergalę. Visos varžybos buvo įtemtos. Nebuvo kada atsipūsti nei mum, nei priešininkam. Tiek į mūsų, tiek į priešininkų vartus buvo įmušti šaunųs įvarčiai.Bet gaila kad nuo mūsų šį kart sėkmė šiek tiek nusisuko. Tikiuosi kitas kartas bus sėkmingesnis. Juk turime aplošti Vilniaus komandą.;)“

Sandra (vartininkė): „mano nuomonė apie varžybas yra tokia, kad mano komandos žaidėjos yra šaunuolės. Labai jumis didžiuojuosi. Mes taip stengėmės ir pasiekėm ko norėjom – pergalę! Tikiuosi kitą kartą pasirodysim taip pat šauniai. Savo komandai palinkėčiau treniruotis ir kuo daugiau bėgioti: - Padustat, mergaitės.;D“

Žydrė (puolėja): „varžybos buvo labai linksmos, nors ir pralaimėjome. Mes buvome nusiteikusios laimėti ir atiduoti visas jėgas aikštelėje. Na o kelionė į Panevėžį ir iš jo neprailgo, nes mes labai linksma kompanija.;)“

Monika (saugas): „na Jūs visos tokios šaunuolės, kad net neturiu žodžių. Pasirodėme puikiai, nors visada galima ir geriau. Esame pirmos ir tikiuosi kovoti ne dėl trečios vietos. Juk mes norime aukščiausios! Jei labai stengsimės, manau galime tai įvykdyti. Taip kad tikiuosi dabar daug dirbti ir siekti tikslo.;)“

Kolkas esame pirmos pogrupyje. Bet norime buti lyderės viso čempionato. Tad stengsimės nenuvilti nei Jūsų, nei savęs.;)

2 komentarai:

  1. Šaunuole,Monika, geras straipsniukas

    AtsakytiPanaikinti
  2. Perskaičius visus straipsnelius,ir supratau, kad visa komanda yra nuostabi ir šauni... ;]]] Nenuleiskite rankų panos ir kovokite ;]]] Medaliai turi būti jūsų, nesvarbu kokia kaina ;DD Šaunuolės...Sveikinu dar kartą ;]]]

    AtsakytiPanaikinti