2010-06-07

Širvintų "INTOS" vyrai iškopė į Lietuvos čempionato finalą!

Š.m. birželio 5 ir 6 dienomis Vilniuje, Žemynos gimnazijos sintetinės dangos aikštėje (Čiobiškio g. 16) vyko baigiamosios Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato varžybos bei pradėtos žaisti pirmosios superfinalo rungtynės. Po paskutinio rato žaidynių R.Chmeliausko vadovaujami Širvintų "Intos" vyrai išlaikė reikiamą įvarčių santykį, lėmusį dalyvavimą kovoje dėl čempionų titulo. Intiečiai dėl jo kausis su čempionato favoritais Vilniaus "Ardas-Rudamina".
Vilniaus "Žuvėdra-Tauras" liko trečioje vietoje, ir pradėjo kovas dėl bronzos su ketvirtąją vietą užėmusią ŽRK "Kėdainiai".Žuvėdriukams, praeitų metų sidabrininkams, Kėdainiai nežada lengvai atiduoti bronzos medalių. Po dviejų tarpusavio susitikimų, abi komandos turi po pergalę. Tad intrigą Lietuvos vyrų čempionate dar teks patirti.
Finalo rungtynių serijoje Intiečiai su Vilniaus "Ardu-Rudamina" pergalės kolkas nepasiekė. Per sekmadienį vykusį antrąjį tarpusavio mačą širvintiškiai žaidė gerai, tik pritrūko puikių progų išnaudojimo (pralaimėta 3:1). Šiose rungtynėse neišvengta traumų (traumą patyrusiam Ernestui Ruseckui linkime kuo greitesnio gijimo:)).
Rezultatai:
2010 m. birželio 5 d. (šeštadienis)
Vilnius, Žemynos gimnazijos sintetinės dangos aikštė (Čiobiškio g. 16)

1. 10.00 val. 1 – 3 vietos - Vilniaus „Ardas-Rudamina“- Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ 1:0 (1:0)
Įvarčius pelnė:

20 min. Ardas-Rudamina - Nr. 17 - D.Preidis, iš mažojo kampinio

2. 11.30 val. 2 – 4 vietos - Širvintų „Inta“ - ŽRK "Kėdainiai" 5:1 (2:0)

5 min. Inta - Nr. 9 - G.Adomavičius, iš žaidimo, 1:0
16 min. Inta - Nr. 10 - E.Ruseckas, iš žaidimo, 2:0
43 min. Inta - Nr. 9 - G.Adomavičius, iš mažojo kampinio, 3:0
53 min. Kėdainiai - Nr. 15 - A.Urbonas, iš žaidimo, 3:1
55 min. Inta - Nr. 8 - A.Morauskis, iš mažojo kampinio, 4:1
56 min. Inta - Nr. 6 - A.Čatrauskas, iš žaidimo, 5:1

3. 13.00 val. 3 – 4 vietos - Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ - ŽRK "Kėdainiai" 3:1 (2:0)

4 min. Žuvėdra-Tauras - Nr. 12 - L.Matulevičius, iš žaidimo, 1:0
18 min. Žuvėdra-Tauras - Nr. 7 - R.Bezukladnikov, iš žaidimo, 2:0
37 min. Kėdainiai - Nt. 3 - E.Jurgelevičius, iš žaidimo, 3:0
55 min. Žuvėdra-Tauras - Nr. 7 - R.Bezukladnikov, iš mažojo kampinio 3:1

4. 14.30 val. 1 – 2 vietos - Vilniaus „Ardas-Rudamina“- Širvintų „Inta“ 2:0 (0:0)

36 min. Ardas-Rudamina - Nr. 14 - A.Zaleskis, iš mažojo kampinio, 1:0
47 min. Ardas-Rudamina - Nr. 7 - V.Žemoit, iš žaidimo, 2:0

Turnyrinė lentėlė po IV rato:
1. Vilniaus „Ardas-Rudamina“ - 32 taškai (įvarčių santykis 31/7)
2. Širvintų "Inta" - 17 taškų (įvarčių santykis 19/18)
3. Vilniaus "Žuvėdra - Tauras" - 16 taškų (įvarčių santykis 16/18)
4. ŽRK "Kėdainiai" - 2 taškai (įvarčių santykis 9/33)

2009 – 2010 metų 26 – ojo Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato
superfinalo varžybų dėl 1-2 ir 3-4 vietų tvarkaraštis

2010 m. birželio 6 d. (sekmadienis)

1. 10.00 val. 3 vieta – 4 vieta (dėl 3-4 vietų) - Vilniaus "Žuvėdra - Tauras" - ŽRK "Kėdainiai" 3:3 (2:1) po papildomo laiko 4:3

15 min. Žuvėdra - Tauras - Nr. 7 - R.Bezukladnikov, iš žaidimo, 1:0
21 min. Žuvėdra - Tauras - Nr. 11 - M. Grošev, iš žaidimo, 2:0
28 min. Kėdainiai - Nr. 14 - V.Kulišauskas, iš mažojo kampinio, 2:1
41 min. Žuvėdra - Tauras - Nr. 11 - M. Grošev, iš žaidimo, 3:1
46 min. Kėdainiai - Nr. 15 - A.Urbonas, iš žaidimo, 3:2
54 min. Kėdainiai - Nr. 14 - V.Kulišauskas, iš žaidimo, 3:3
75 min. Žuvėdra - Tauras - Nr. 8 - R.Kulikovski, iš žaidimo, 4:3

2. 11.30 val. 1 vieta - 2 vieta (dėl 1-2 vietų) - Vilniaus „Ardas-Rudamina“ - Širvintų "Inta" 3:1 (2:0)

18 min. Ardas-Rudamina - Nr. 7 - V.Žemoit, iš žaidimo, 1:0
32 min. Ardas-Rudamina - Nr. 33 - V.Rinčevič, iš žaidimo, 2:0
53 min. Inta - Nr. 9 - G.Adomavičius, iš mažojo kampinio, 2:1
69 min. Ardas-Rudamina - Nr. 14 - A.Zaleskis, iš mažojo kampinio, 3:1

3. 13.00 val. 3 vieta – 4 vieta (dėl 3-4 vietų) - Vilniaus "Žuvėdra - Tauras" - ŽRK "Kėdainiai" 2:3 (1:2)

13 min. ŽRK "Kėdainiai" - Nr. 3 - E.Jurgelevičius, iš žaidimo, 0:1
25 min. ŽRK "Kėdainiai" - Nr. 19 - A. Galinauskas, iš žaidimo, 0:2
26 min. Vilniaus "Žuvėdra - Tauras" - Nr. 7 - R.Bezukladnikov, iš mažojo kampinio, 1:2
42 min. ŽRK "Kėdainiai" - Nr. 11 - K.Urbonas, iš mažojo kampinio, 1:3
44 min. Vilniaus "Žuvėdra - Tauras" - Nr. 7 - R.Bezukladnikov, iš mažojo kampinio, 2:34.
Varžybų vyr. teisėjas: Borisas Sockis (EHF komisaras, Širvintos)
Už čempionato kadrus dėkojame Elidijui Rajeckui.

Savaitgalį taip pat vyko Lietuvos moterų žolės riedulio čempionato superfinalo rungtynės, po kurių serijoje 2:0 pirmauja Šiaulių "Gintra-Strekte-Uni".
Pateikiame rezultatus:
Šiauliai, sintetinės dangos stadionas (Pumpučių g. 19)
HFTC: 32, 42 min.
Teisėjai Viktoras Milkintas ir Reda Zubavičienė.
1. 11.00 val. Gintra-Strektė-Universitetas-HFTC-Tauras 2-2 (pirmas kėl.1-2), po pratęsimo-2-2, (baudiniai-3-1) galutinis rezultatas 5-3
HFTC: 32,42,50,53
Varžybų vyr. teisėjas Borisas Sockis (EHF komisaras, Širvintos), vyr. sekretorė – Irina Dildienė (EHF komisarė, Šiauliai)