2010-09-26

Širvintų „Inta-Baltic champignons“ Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionate su viena pergale ir vienu pralaimėjimu

Š.m. rugsėjo 25 dieną Vilniuje, Žemynos gimnazijos dirbtinės dangos stadione (Čiobiškio g. 16) startavo Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato "A" divizionas, kuriame dalyvavo komandos iš Vilniaus, Širvintų ir Kėdainių.
Dėl Lietuvos čempionų vardų vėl susirungė Vilniaus „Ardo-Rudaminos“, Širvintų „Intos-Baltic champignons“, Vilniaus "Žuvėdros - Tauro" ir ŽRK "Kėdainiai" ekipos.
Varžybų dieną oras buvo puikus, įtampos ir gražių įvarčių netrūko.
Pirmąjį “A” diviziono ratą daugkartiniai Lietuvos čempionai Vilniaus “Ardas-Rudamina” vyrai susitiko su Kėdainių ŽRK "Kėdainiai", kuriuos įveikė rezultatu 3-0 (1-0). Pastarieji po įtemptos kovos taip pat nusileido Širvintų „Intos-Baltic champignons“ vyrams - 2-1 (po pirmojo kėlinio 1-1).
O Širvintų „Intos-Baltic champignons“ teko pripažinti Vilniaus "Žuvėdros - Tauro" pranašumą. Jų tarpusavio susitikimas baigėsi 3-0 vilniečių naudai (po pirmojo kėlinio 2-0).
Dėmesio verta kova buvo tarp sostinės ekipų - Vilniaus „Ardo-Rudaminos“ ir Vilniaus "Žuvėdros - Tauro". Jei pirmąjį kėlinį komandos nedžiugino žiūrovų įvarčiais (po pirmojo kėlinio 0-0), tai per antrajį jų pabėrė net penkis. Rungtynės baigėsi 4-1 Vilniaus “Ardo-Rudaminos” naudai. Šių komandų žaidimas buvo įdomus ne tik dėl gražių įvarčių, bet ir dėl greito žaidimo, varžybinės įtampos.
Kaip ir Lietuvos moterų žolės riedulio čempionate, vyrų čempionate buvo pastebimi žaidėjų perėjimai. Širvintų „Intos-Baltic champignons“ ekipą pastiprino Maksimas Tarasovas, buvęs Vilniaus "Žuvėdros - Tauro" žaidėjas.
Po pirmųjų Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato (“A” diviziono) rungtynių komandos susirikiavo tokia tvarka:
1. Vilniaus „Ardas-Rudamina“ 6 tšk. (įvarčiai- 7 įm., 1 pr.)
2. Vilniaus "Žuvėdra - Tauras" 3 tšk. ( įvarčiai- 4 įm., 4 pr.)
3. Širvintų „Inta-Baltic champignons“ 3 tšk. (įvarčiai- 2 įm., 4 pr.)
4. ŽRK "Kėdainiai" 0 tšk. (įvarčiai- 1 įm., 5 pr.)
2010 m. rugsėjo 25 d. (šeštadienio) rezultatai:
11.00 val. Širvintų „Inta-Baltic champignons“ - Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ 0-3 (0-2)
12.30 val. Vilniaus SK,,Ardas-Rudamina” - Kėdainių ŽRK “Kėdainiai” 3-0 (1-0)
14.30 val. Širvintų ,,Inta-Baltik champignons“ – Kėdainių ŽRK ,, Kėdainiai“ 2-1 (1-1)
16.00 val. Vilniaus ,,Žuvėdra-Tauras“ – Vilniaus SK ,,Ardas – Rudamina“ 1-4 (0-0)
Už nuotraukas dėkojame Giedrei Kvilonaitei. Likusias nuotraukas iš rugsėjo 25 d. rungtynių neužilgo galėsite rasti socialinio tinklo FB Žolės riedulio puslapyje: http://www.facebook.com/pages/Zoles-riedulys/168168189576

1 komentaras:

  1. Inta vis galvoja, kam čia taip juokinga vis:D, jei į lankas nuvažiuoja - parašykit kur tos lankos:DDD
    ačiūkasss

    AtsakytiPanaikinti