2010-06-21

Širvintų „Inta-Baltic champignons“ Lietuvos vicečempionai!!!

Praėjusį šeštadienį Vilniuje vyko kovos dėl 26-ojo Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato čempionų titulo ir prizininkų vietų.
Finalų serijos vyko iki 2 pergalių. Pirmosios superfinalo rungtynės dėl 1-2 vietų baigėsi „Ardo – Rudaminos“ klubo naudai, kurie įveikė Širvintų „Inta-Baltic champignons“ rezultatu 3:1 (2:0).
Antrąsias superfinalo rungtynes Vilniečiai įveikė Širvintų vyrus rezultatu 6:2 (2:0).
Kaip pažymėta žolės riedulio svetainėje, Šaunuoliai širvintiškiai, vadovaujami trenerio Romualdo Chmeliausko, galų gale išstūmė iš pjedestalo labiau patyrusius Vilniaus SŽK „Žuvėdros“ riedulininkus ir pirmą kartą pasidabino sidabro medaliais.
Tad džiugu, kad Širvintų "Intos-
Rungtynėse dėl 1-2 vietų įvarčius pelnė:
11 min. Ardas-Rudamina – Nr. 25 – D. Preidis, iš mažojo kampinio, 1:0
26 min. Ardas-Rudamina – Nr. 14 – A. Zaleskis, iš žaidimo, 2:0
48 min. Ardas-Rudamina – Nr. 14 – A. Zaleskis, iš žaidimo, 3:0
49 min. Inta-Baltic champignons – Nr. 4 – D.Matulevičius, iš žaidimo, 3:1
57 min. Ardas-Rudamina – Nr. 3 – M. Kriaučiūnas, iš žaidimo, 4:1
60 min. Inta-Baltic champignons – Nr. 9 – G.Adomavičius, iš mažojo kampinio, 4:2
66 min. Ardas-Rudamina – Nr. 33 – V.Rincevič, iš žaidimo, 5:2
69 min. Ardas-Rudamina – Nr. 16 – R. Voitechovski, iš baudinio, 6:2

Dėl 3-4 vietų laukė tikrai įdomi dvikova. Šį kartą „Žuvėdros“ riedulininkai į paskutiniąsias sezono rungtynes atvyko visi ir susikaupia. Džiugu, jog šį kartą komandos trenerio jie nepavedė ir parodė charakterį, kad superfinalo rungtynės svarbiau už šeštadienio pailsį...

Varžybos nebuvo labai gražios žiūrovų akiai, nes kėdainiečiai buvo sutankinę gynybos grandį ir stengėsi retomis kontratakomis įmušti įvartį.
Savo ruožtu „Žuvėdros“ riedulininkai atakavo dažniau, tačiau žaidimas buvo vangus, vaikinai nedegė ryžtu, o tiesiog atliko pareigą – žūt būt laimėti III vietos medalius.

Vis dėlto Kėdainiečiai nusipelnė pačių geriausių sporto specialistų pagyrimų. Komandos veteranai S. Jokubauskas, V. Kulišauskas, A. Galinauskas, V. Rekašius žaidė pasiaukojančiai dėl kiekvieno kamuoliuko ir V. Kulišausko „auksinė rankelė“ paskutinę rungtynių minutę išlygino rezultatą.

Per pratęsimą vilniečiai „tęsėjo“ žodį treneriui. Jaunojo žaidėjo A. Gasperovič įvartis lėmė vilniečiams bronzą.

Vilniaus "Žuvėdra - Tauras" - ŽRK "Kėdainiai" 1:1 (0:0) per papildomą laiką 1:0, galutinis rezultatas 2:1.
Įvarčius pelnė:
40 min. Žuvėdra – Tauras – Nr. 11 – M. Grošev, iš žaidimo, 1:0
59 min. Kėdainiai – Nr. 14 – V. Kulišauskas, iš žaidimo, 2:0
76 min. Žuvėdra – Tauras – Nr. 17 – A.Gasperovič, iš žaidimo, 2:1