2010-11-23

,,Inta-Baltic-Champingnons“ - LŽRF taurės laimėtoja!

Parengė Borisas Sockis:
Panevėžyje vyko Lietuvos žolės riedulio federacijos taurės vyrų uždarųjų patalpų varžybos. Dėl apdovanojimų ir teisės žaisti tarptautiniame Lietuvos sporto draugijos ,,Žalgiris“ turnyre varžėsi 6 komandos, pagal pajėgumą suskirstytos į du pogrupius.

,,A“ pogrupyje pirmąją vietą laimėjo Lietuvos 2010 m. uždarųjų patalpų čempionai Vilniaus ,,Žuvėdros-Tauro“ riedulininkai. Vilniečiai po sunkios kovos minimalia persvara įveikė Širvintų SM ir Vilniaus rajono VRSSM - ,,Ardas-Rudamina“ , atitinkamai 3:2 ir 2:1. Širvintų SM Vilniaus rajono riedulininkus įveikė rezultatu 4:2.

,,B“ pogrupyje geriausiai rungtyniavo trenerio R. Chmeliausko vadovaujami ,,Intos-Baltic-Champingnons“ riedulininkai: K. Andronavičius, M. Tarasov, V. Prokopovič, R. Bezukladnikov, M. Petkevičius, G. Adomavičius (komandos kapitonas), D. Jackevičius, E. Ruseckas, G.Gridziuška ir D. Matulevičius. Širvintiškiai nugalėjo SŽK ,,Žuvėdra“ ir ,,Panevėžį-Ardą“, atitinkamai 9:0 ir 5:2. ,,Panevėžys-Ardas“ vilniečius sutriuškino rezultatu 13:0.

Finale, ,,Inta-Baltic-Champingnons“ po įdomios sportinės kovos rezultatu 2:1 nugalėjo Vilniaus ,,Žuvėdrą-Taurą“ ir pirmą kartą laimėjo Lietuvos žolės riedulio federacijos taurę. Įvarčius širvintiškiams pelnė D. Jackevičius ir R. Bezukladnikovas.

Kovoje dėl trečiosios vietos Širvintų SM 3:5 pralaimėjo ,,Panevėžiui-Ardui“. Varžybų uždarymo metu K. Andronavičius (,,Inta-Baltic-Champingnons“) ir L. Petrošius (Širvintų SM) buvo apdovanoti komandų geriausiųjų žaidėjų prizais.

Gruodžio 4-5 dienomis Panevėžyje Širvintų ,,Inta-Baltic-Champingnons“, Širvintų SM, Vilniaus ,,Žuvėdra-Tauras“ ir ,,Panevėžys-Ardas“ žais tarptautiniame riedulio turnyre.