2011-01-10

Pokalbis su trenere Rasa Buziene: "Svarbu, džiaugtis kiekviena diena"

Pokalbis su trenere Rasa Buziene
„Krašto naujienų“ informacija

Pirmiausia noriu pasveikinti visus su Naujaisiais metais. Linkiu geros nuotaikos, optimizmo, visokeriopos sėkmės, sveikatos ir kad atėję metai būtų visiems nors šiek tiek geresni. Visiems daug laimės. 

Kada žmogus yra laimingas?
Manau, žmogus yra laimingas tuomet, kada jo gyvenime vyrauja harmonija, kada moka džiaugtis kiekviena diena, kada turi gerą šeimą, mylimą darbą.
Galėčiau pasakyti, kad esu laiminga. Turiu nuostabią, mane suprantančią ir palaikančią šeimą, turiu mylimą darbą, daug draugų.


Kokie Jums buvo praėję metai?
2010-ieji man buvo gana sėkmingi. Šeimoje didelių pokyčių neįvyko, o darbo rezultatais galiu pasidžiaugti.
Antrus metus iš eilės mūsų rajono merginų žolės riedulio komanda „Inta“ laimėjo Lietuvos moterų čempionato ir salės, ir lauko bronzos medalius. Manau, kad iškovoti pirmąjį kartą yra šiek tiek lengviau, negu pakartoti pasisekimą. Mums tai pavyko. Šiais metais mūsų komanda vėl turi tikslą pasirodyti čempionate ne blogiau negu praeitais metais. Komanda šiek tiek atjaunėjusi, bet turi ambicijų gerai žaisti. Džiaugiuosi, kad pagrindinei „Intos“ komandai auga gera pamaina. Sporto mokykloje sportuoja beveik penkiasdešimt merginų ir mergaičių, kurios yra įvairaus amžiaus Lietuvos pirmenybių nugalėtojos ar prizininkės.
Tikriausiai rajono gyventojai žino, kad galime didžiuotis turėdami tris Europos čempiones, keturias Europos čempionatų prizininkes, dvi pasaulio pirmenybių dalyves. Kiekvienais metais Širvintų sporto mokykla deleguoja žaidėjas į įvairaus amžiaus Lietuvos rinktinių sudėtis.
„Intos“ komanda artėja prie savo 30 metų jubiliejaus. Komandos istorija labai turtinga įvairiais laimėjimais, todėl stengiamės tą laimėjimų lentyną vis papildyti naujais pasiekimais.
Mūsų žolės riedulio bendruomenė yra labai didelė. Sporto mokykloje dirba trys treneriai, sulaukiame aktyvaus palaikymo iš tų žaidėjų, kurie jau seniai baigė sportuoti. Vis drąsiau į mūsų ugdymo procesą įsijungia tėveliai. Ir, žinoma, didžiausias mūsų turtas – sportininkai.
Jau antrus metus turime savo interneto svetainę, kurioje galima rasti visą informaciją apie Širvintų žolės riedulio komandas.
Tad ir toliau dirbsime, stengsimės, kad širvintiškiai mylėtų sportą.
Sėkmės Jums Jūsų darbe. Ačiū už pokalbį.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą