2013-03-11

Kova dėl išlikimo - prilyginta finalui!

(S.Čirbos/Sportin.lt nuotrauka)

Šį savaitgalį baigėsi 2013 metų Lietuvos moterų uždarų patalpų žolės riedulio čempionatas. Būtent šio savaitgalio varžybos daugumai komandų buvo lemtingos. Intiškės su Šiaulių „Klevo“ komanda kovojo dėl išlikimo aukščiausiame Lietuvos divizione. Kovoje buvo daug intrigos. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 1:1, antrojo kėlinio 39 minutę, „Intos“ komandos sprendimas vartininką pakeisti dar vienu žaidėju, išplėšė pergalę, rezultatu 4:3.

Lemtingą įvartį pelnė Gabija Barjeraitė ( 2 įvarčius pelnė Dovilė Juraitė, 1 įvartį įmušė Loreta Girdzijauskienė ). Šis sezonas „Intos“ komandai buvo permainingas ir gana sunkus, todėl į aukštesnius rezultatus nesitaikėme. Tikslas buvo neiškristi į žemesnę lygą ir tas tikslas pasiektas.

Buvo renkamos geriausios čempionato žaidėjos, jomis tapo:
Aistei Garbatavičiūtė Vilniaus „Žuvėdra - Tauras“ žaidėja - geriausia čempionato gynėja.
Ina Kenstavičiūtė žaidžianti Šiaulių „Gintra-Strektė-Uni“ - geriausia čempionato puolėja.
Rasa Čepienė atstovaujanti Vilniaus „HFTC - Tauras“ - geriausia čempionato vartininkė.

„Kelmė“ – Šiaulių  „Klevas“ 3:1 (1:0)
Šiaulių „Gintra-Strektė-Uni“ – Širvintų „Inta" 8:0 (3:0)
„Kelmė“ – Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ 4:2 (3:0)
Vilniaus „HFTC-Tauras“ – Šiaulių „Gintra-Strektė-Uni“ 1:5 (1:4)
Širvintų „Inta“ – Šiaulių „Klevas“ 4:3 (1:1)