2013-12-12

LVŽRL 2 serijos berniukų varžybos

Šiandien (gruodžio 11 dieną) įvyko LVŽRL 1 etapo 2 serijos berniukų varžybos.Rudaminos Ryto gimnazijos sporto salėje susirinko šešios komandos. Dvi Širvintų, dvi Vilniaus ir dvi Vilniaus rajono komandos. Komandos buvo psakirstytos į du pogrupius.

A pogrupis  
                                                 B pogrupis

Širvintų SM 1                                                  Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Tauras"

Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Torus Solution"           Širvintų SM 2

Rudaminos Ryto-F.Ruščico gimn. rinktinė        Vilniaus raj. SM

Komandos žaidė vieną 25 minučių kėlinį. Vietoje mažųjų kampinių vyko baudiniai ( 14 metrų baudinys, kurio metu puolančiosios komandos žaidėjas turi stengtis įmušti įvartį baudos zonoje besiginančiam priešininkų komandos vartininkui per 8 sekundžių laikotarpį). Pogrupiuose komandos sužaidė taip:

14.00val. (A) Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Torus Solution" – Širvintų SM 1 1:16

14.30val. (B) Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Tauras" – Širvintų SM 2 6:3

15.00val. (A) Širvintų SM 1 - Rudaminos Ryto-F.Ruščico gimn. rinktinė 22:0

15.30val. (B) Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Tauras" – Vilniaus raj. SM 8:2

16.00val. (A) Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Torus Solution" - Rudaminos Ryto-F.Ruščico gimn. rinktinė 13:2

16.30val. (B) Širvintų SM 2 – Vilniaus raj. SM 6:3Finaluose komandos žaidė du kėlinius po 15 minučių, tie patys baudiniai vietoje mažųjų kampinių. Komandos sužaidė štai šitaip:

17.10val. Rudaminos Ryto-F.Ruščico gimn.rRinktinė - Vilniaus raj. SM 0:11 (0:6)
17.50val. Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Torus Solution" - Širvintų SM 2 0:7 (0:4)
18.30val. Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Tauras" - Širvintų SM 1 3:12 (1:6)

Varžybose dalyvavo viena mergina, Gintarė, kuri žaidė už Rudaminos Ryto-F.Ruščico gimn. rinktinę. „Mergaičių komandos nėra, nes joms nepatinka šis sportas, jos pasirinko menų būrelius, kurie labaiu patinka. Man patinka žaisti žolės riedulį, tik norėčiau, kad būtų nergaičių komanda, nes žaisti vienai tarp berniukų ne visada smagu. Treneris stengiasi pritraukti mergaičių į žolės riedulio žaidimą, bet jos pačios nėra susidomėjusios. Žolės riedulį lankau šešerius metus, o varžybose su merginomis dalyvavau tik vieną kartą“ - kalbėjo Gintarė. 

Šiuo metu daug vaikų serga, todėl kai kurios komandos ne pačiu geriausiu savo sastatu. Vaikai džiaugėsi, kad vietoje mažųjų kampinių būvo baudiniai, taip jie galėjo individualiai parodyti savo meistriškumą.


! Informaciją apie žolės riedulio naujienas skelbsime vėliau, kadangi Lietuvos žolės riedulio federacijos administracija atsisakė siųsti informaciją INTOS puslapiui (nors anksčiau buvo siunčiama), ir pasiūlė kopijuoti nuo zolės-riedulys.lt puslapio.

Apgailestaujame.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą