2023-06-19

Vėl subūrė stovykla „Patirtis ir jaunystė"

Birželio 17-18 d. Širvintų žolės riedulio klubas „Inta“ vėl visus jaunus ir jau patyrusius sportininkus sukvietė į kasmetinę stovyklą „Patirtis ir Jaunystė“.
Į stovyklą atvyko jau patyrę ir jaunieji žolės riedulininkai bei entuziastai iš Širvintų, Kėdainių ir Vilniaus rajonų. Dalyviai nuo 8 iki 60 m. amžiaus turėjo galimybę dvi dienas praleisti itin aktyviai, išbandyti save ne tik aikštelėje, estafetėse, bet ir pasitikrinti save sumanumo reikalaujančiose užduotyse.
Pirmąją dieną visi dalyviai varžėsi žolės riedulio turnyre. Net ir kepinantis karštis nenualino entuziazmo žaisti ir laimėti. Turnyro dalyvius nudžiugino aplankę ypatingi svečiai - treneris Vidmantas Strakšys ir jo dukra, pasižymėjusi Širvintų žaidėja Živilė Strakšytė.
Išsiaiškinus turnyro pajėgiausius, tarpusavio varžytuvės tuo nesibaigė - vakarinėje dalyje dalyviai turėjo galimybę sugrįšti į mokyklą ir pasitikrinti žinias matematikos, lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamokose. Galvas pasukti teko kaip reikiant!
Antrąją dieną organizatorės stebino kūrybiškai paruoštomis žaidybinėmis rungtymis, kurios itin azartiškai įtraukė visus, nepriklausomai nuo amžiaus. Stovyklautojai galėjo pasitikrinti savo reakciją, taiklumą ir greitį; pasisėmė gerų emocijų.
Klubas “INTA” džiaugiasi, kad bendromis klubo narių-savanorių pastangomis pavyko įvykdyti visus stovyklai iškeltus uždavinius. Visi įgavo gerosios patirties: sportavo, mankštinosi ir dalyvavo įvairiose rungtysėse, turėjo galimybę pabendrauti.
Išvykstantys dalyviai negailėjo gerų žodžių už puikiai suorganizuotą renginį, tad klubas „Inta“ tikisi ir toliau tęsti šią naudingą veiklą.
Stovykla "Patirtis ir jaunystė" yra „Intos“ projekto „Patirtis ir jaunystė“, bendrai finansuojamo Širvintų rajono savivaldybės biudžeto, renginys.
Dėkojame Širvintų rajono savivaldybė už paramą.
Už nuostabias nuotraukas dėkojame @Tomas Smaidziunas

Foto galerija:
https://www.facebook.com/sirvintuINTA/posts/pfbid0aDu57L6iT23cdhzvAYv7BxkHsFN9nWrzAFejg9KCZCBAgMSEvxJ2YePB46dLdVQgl


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą