2011-10-16

Širvintiškiai - rudens lyderiai!

Parengta E. Rajecko

Spalio 15 d. buvo žaidžiamos paskutinės trys vyrų žolės riedulio čempionato, II –ojo turo, rungtynės.
Žvarbų šeštadienį bene didžiausias fizinis krūvis, pagal varžybų reglamentą, teko Kėdainių ŽRK „Kėdainiai“ komandos žaidėjams. Vyrams, kurių beveik pusę yra bene dvigubai vyresni nei daugelis jų buvusių tiesioginių dienos priešininkų iš Širvintų ir Vilniaus, sunku buvo atlaikyti dviejų rungtynių, vykusių vieną po kitos, tempą. Žaidžiant dvi rungtynes, kurių kiekvienos vyksta po 60 minučių, o tarp jų poilsiui skirtas tik pusvalandis, labai svarbus faktorius yra fizinis žaidėjų pasirengimas, ko kėdainiškiams akivaizdžiai ir truko. Vyrų žolės riedulys Lietuvoje yra mėgėjiška sporto šaka, daugelis jį žaidžia savo malonumui po darbų ir mokslų, todėl tikslingą fizinį, techninį ar taktinį pasiruošimą sunku vykdyti, juolab galimybių bei sąlygas tai daryti lauke turi gal tik riedulio atstovai iš Šiaulių ir Vilniaus, kur yra įrengti specializuoti dirbtinos dangos žolės riedulio stadionai.
Pirmose dienos rungtynėse ŽRK „Kėdainiai“ į aikštę išbėgo žaisti prieš Širvintų ,,Inta - Baltic Champingnons". Realizavę 2 mažuosius kampinius ir įmušę 2 įvarčius iš žaidimo, rungtynes 4-0 laimėjo širvintiškiai. Trumpai atsiputę, kėdainiečiai stojo į kovą prieš ne ką prastesnį varžovą - Vilniaus SŽK ,,Žuvėdra-Tauras" žaidėjus. Šaltas šeštadienio ryto oras irgi darė savo įtaką – sportininkų organizmui sunku vėl įgauti reikiamą kondiciją rungtynėms, kai jis atvėsta po gauto krūvio prieš tai žaistose rungtynėse. Ir antroje savo dvikovoje su turnyrinės lentelės kaimynais, kėdainiečiams nepavyko išvengti pralaimėjimo stambiu rezultatu 1-6. Paguodos įvartį kėdainiečiams pelnė labiausiai patyręs komandos žaidėjas, geriausias praėjusių metu Lietuvos riedulininkas, Darius Preidis.
Pirmojo rato varžybų sezoną uždarė čempionato lyderių, Vilniaus SK,,Ardas-Rudamina" ir Širvintų ,,Inta - Baltic Champingnons", dvikova. Beveik 45 rungtynių laiko minutes švieslentėje degė du nuliai ir tik tada buvo pelnytas pirmas rungtynių įvartis. Jį pelnė, realizavęs mažąjį kampinį, širvintiškių atakų ir šio čempionato puolimo lyderis, Giedrius Adomavičius. Rungtynių laikui einant į pabaigą, tas pats Giedrius pelnė ir antrąjį savo įvartį rungtynėse, greitoje atakoje, individualių veiksmų pagalba, išsivadavęs nuo gynėjo globos ir tiksliai pasiuntęs kamuoliuką į vartų kampą. Rezultatas 2-0 nepasikeitė iki finalinio teisėjo švilpuko.

4 komentarai:

  1. apsalusi! koks tikslas kopijuot is kito tinklapio??? savo parasykit, ir dar geriau nei jie!

    AtsakytiPanaikinti
  2. Anonime, pasikaitink prie krosnies jei salta:), mes su p. Elidijum draugiškai pasidaliname informacija, beje kieno informacija yra nurodyta. pasikartosiu šį puslapį tvarko vienas žmogus, ir tas ne Lietuvoje:) ir p.s. koks tikslas Jūsų komentaro?:)

    AtsakytiPanaikinti
  3. Loreta, nesinervink... Konkurentams pavydas bamba griaužia.

    AtsakytiPanaikinti