2013-05-31

Federacijos nepagarba žolės riedulio bendruomenei. Straipsnis iš Krašto naujienų


Širvintų “Intos” komanda kovoja dėl išlikimo “A” divizione

Gegužės 26 d., Vilniuje, Širvintų „Inta“ merginos sužaidė dvejas 2012-2013 m. XXXV Lietuvos moterų žolės riedulio čempionato „A“ diviziono IV rato rungtynes: su Šiaulių „Gintra-Strektė-Uni“ ir Kelmės „Kelmė“. Dar prieš rungtynes Širvintų „Inta“ komandos trenerė Rasa Buzienė užsiminė, kad prieš pat čempionato III-IV rato pradžią į kitą komandą perėjo dvi žaidėjos. „Apmaudu ir pikta, kad Lietuvos žolės riedulio federacija priima, vėliau pati laužo priimtas taisykles“, – dėstė R. Buzienė, tačiau detaliau komentuoti situaciją atsisakė, tik užsiminė, kad kalba apie žaidėjų perėjimą iš vienos komandos į kitą. „Tai – didelė nepagarba ne tik man, mūsų komandai, bet ir visai žolės riedulio bendruomenei“, kalbėjo Širvintų „Inta“ komandos trenerė, pridurdama, kad tie, kam skirtas šis sakinys, supras, apie ką ji kalba.
Tuo pačiu R. Buzienė pasidžiaugė, kad po ilgos pertraukos prie komandos prisijungė ilgamentės Širvintų „Inta“ žaidėjos Lina Diksienė (Stundžaitė)  ir Loreta Ulpienė (Mikalajūnaitė). Be to, pasiūlymą žaisti komandoje priėmė ir šiaulietė Orinta Šidlauskaitė. Pati Orinta, apie apsisprendimą žaisti ne už Šiaulių, o už Širvintų komandą sakė: „Širvintų „Inta“ komandą žinau nuo pat vaikystės. Ši komanda mane visada žavėjo mandagumu, tolerancija, technišku žaidimu, todėl, sulaukusi pasiūlymo žaisti už šią komandą, nedvejodama jį priėmiau“.
Širvintiškės šiame čempionate kovoja dėl išlikimo „A“ divizione. Strategiškai svarbios merginoms buvo rungtynės su Kelmės „Kelmė“. Deja, tačiau prieš porą savaičių kelmiškes nugalėjusios, šį kartą širvintiškės nusileido varžovėms rezultatu 1:3. Daugkartinė Lietuvos čempionė Šiaulių „Gintra-Strektė-Uni“ širvintiškes nugalėjo rezultatu 5:0.

Artimiausiu laiku Širvintų „Inta“ dar turėtų sužaisti rungtynes su Vilniaus SM “Tauras” ir Vilniaus SŽK “Žuvėdra-Tauras”.
Šiuo metu turnyrinė lentelė atrodo taip:

1. Šiaulių “Gintra-Strekte-Uni” – 51 taškas
2. Vilniaus SM “Tauras” – 34 taškai
3. Vilniaus SŽK “Žuvėdra-Tauras” – 21 taškas
4. Kelmės “Kelmė” – 13 taškų
5. Šiaulių SM “Klevas-Joma” – 12 taškų
6. Širvintų “Inta” – 8 taškai

Varžybų nuotraukas galite rasti čia: 
http://krastonaujienos.lt/2013/05/sirvintu-intos-komanda-kovoja-del-islikimo-a-divizione/

 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą