2020-08-03

Kviečiame į VI-ąjį „Masters CUP Vilnius 2020“

Širvintų žolės riedulio klubas INTA kviečia visus žolės riedulio entuziastus į VI-ąjį žolės riedulio veteranų turnyrą „Masters CUP Vilnius 2020“, kuris vyks 2020 m. rugpjūčio 8-9 dienomis Vilniuje, adresu Čiobiškio g. 16, Vilnius, Lietuva. 

Dėl COVID-19 pandemijos šiemet turnyras apsiribos tik dalyviais iš Lietuvos. Tačiau sukviestas gausus dalyvių būrys iš Šiaulių, Panevėžio, Kėdainių, Rudaminos, Vilniaus, Širvintų ir kitų Lietuvos miestų, žada šaunią žolės riedulio šventę!

Renginio metu dalyviai turės progą ne tik aktyviai pajudėti, pabendrauti su vienminčiais, bet ir išsiaiškinti pajėgiausią 2020 m. žolės riedulio veteranų komandą. Turnyro komandos ir žaidėjai bus apdovanoti turnyro taurėmis ir atminimo medaliais. O geriausiųjų laukia specialūs prizai! 

Tad visus neabejingus kviečiame nepraleisti šaunios riedulio šventės ir būtinai dalyvauti!


Turnyras yra antrasis Širvintų žolės riedulio klubo „INTA“ vykdomo projekto „Patirtis ir jaunystė“ renginys. Projektas „Patirtis ir jaunystė“ yra bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Panaudojus projekte tam numatytas lėšas, klubas įsigijo ilgalaikę naudą sportuojantiems teiksiantį inventorių – 10 lauko ir 10 salės lazdų, kurios bus naudojamos ne tik projekto renginiuose, bet ir kiekvieną savaitę vykstančiose žolės riedulio treniruotėse.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą